Yüz Masajının Faydaları

Günlük yüz bakım rutininizde yüz masajına yer vermek cildinizin yenilenmesine yardımcı olur. Rahatlama ve iyileştirici etkilerinin yanı sıra iyi bir yüz masajı; hem yaşlanma belirtilerine karşı mücadele ediyor hem de kan dolaşımınızı hızlandırıyor. Yüz masajı için illa bir güzellik salonu ya da SPA’yı ziyaret etmenize ihtiyaç yok evde kendi kendinize kolayca uygulayabilirsiniz.

İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO, doğru aparatlarla uygulanan günlük yüz masajının cildiniz üzerindeki olumlu etkilerini derledi. İşte yüz masajının faydaları!

Yüz Masajı Kan Dolaşımını Hızlandırır
Cildinizin kendini yenilenmesi için en önemli unsurlardan biri düzenli kan dolaşımıdır. Kan dolaşımınızın hızlanması cildinizin sağlıklı kalmasını sağlar. Her sabah kısa bir yüz masajı uygulamak, hem yüzünüzdeki şişliğin inmesine yardımcı olur hem de canlı görünmenizi sağlar.

Yüz Masajı Kırışık Oluşumunu Geciktirir
Düzenli uygulanan yüz masajı yaşlanma belirtilerini geciktirmeye, kullandığınız birçok kremden daha fazla yardımcı olur. Cildinizdeki kaslar gün içinde maruz kaldığı stres sonucu gerginleşir ve kırışmaya başlar. FOREO LUNA 2 isimli yüz masajı aparatının T-sonic titreşimleri, yüz kaslarınızın formda kalmasına ve cildin esnekliğini korumasına yardımcı olur.

Yüz Masajı Cildinizin Detoks Yapmasına Yardımcı Olur
Yüz masajı hem cildinizin canlanmasını sağlamak ve hem de ruhen motive olmak için mükemmel bir terapidir. Cildinizin ihtiyacı olan detoksu uygulamak için uygun maliyetli ve güvenli bir bakım ritüelidir. Cildinizi dinlendirecek ve tâzelik kazanmasına yardımcı olacak antioksidanları içeren detoks târifleri ile cildinize düzenli masaj uygulayabilirsiniz.

Yüz Masajı Aknelerle Mücadele Eder
Biriken kir ve yağ ile tıkanmış gözenekler akne sorununun temel sebeplerinden biridir. Düzenli uygulayacağınız yüz masajı aknelerin oluşumunu azaltmaya yardımcı olur. Hem akne iltihaplı yağlardan kurtulur hem de daha sağlıklı ve parlak görünen bir cilde sahip olabilirsiniz.

Yüz Masajı Ürünlerin Derinlemesine Nüfuz Etmesine Yardımcı Olur
Serumdan organik yağlara pek çok cilt bakım ürünü kullanıyoruz. Peki, bakım ürünlerinin cildimiz tarafından yeterince emilmesini sağlayacak şekilde uygulayabiliyor muyuz? Cilt bakım ürünlerinizden en yüksek faydayı sağlamak için hızlı uygulamalar yerine -kendinize kısa bir ara vererek- yüz masajı uygulayabilirsiniz. FOREO LUNA 2’nin anti-aging modu sayesinde, serumlarınızı veya kremlerinizi kolayca uygulayabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için www.foreo.com adresini ziyaret edebilir ya da pr@foreo.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.