Yepyeni Doğal Cilt Sağlığı Markanız Rouis Naturals

Doğal Kozmetik segmentinin en yeni markalarından Roius Naturals, SOS Balm isimli ürünü ile tüm aileniz için kullanabileceğiz acil durumların kurtarıcısı oluyor. Roius Naturals SOS Balm, seçkin eczanelerde ve www.roiusnaturals.com‘da satışta. 

Kozmetik sektörü 1990’lı yıllardan beri doğal ve kimyasal ürünler olarak ikiye ayrılıyor. Fakat gün geçtikçe daha çok tüketici doğal ürünlere doğru kaymaya ve kullandığı kremlerin, makyaj malzemlerinin içeriklerini sorgulamaya başlıyor. Bu anlamda her geçen gün markalar daha az kimyasal içeren formüllere doğru yöneliyorlar fakat kazananlar bitkisel ve organik olan ürünler.

Yeni bir natürel marka bugünlerde Türkiye pazarında çıkış yapıyor. Roius Naturals isimli markanın şu an satışta tek bir ürünü bulunuyor. Marka olabildiğince organik tarım ile elde edilmiş, tamamen doğal içeriklerden hazırlanan, kimyasallardan uzak, temiz kozmetik ve cilt sağlığı ürünleri üretmek için yola çıkmış. Ürün formüllerinde kullandığı hammaddeleri cilt sağlığını iyileştirdiği tıbbi kaynaklarca kanıtlanmış, gerçekten işe yarayan şifalı bitkilerden seçiyor ve dünyadaki en kaliteli kaynaklardan tedarik ediyor.   Markanın şu an piyasada tek bir ürünü bulunuyor: Roius Naturals SOS Balm.

Roius Naturals SOS Balm Tüm Aileniz İçin Evde, Okulda, Seyahatte, Sporda Harika Bir Arkadaş

Ürünün ambalajında besler, yatıştırır, tamir eder eder yazıyor. Roius Naturals SOS Balm isminden de anlaşılacağı gibi birçok soruna iyi geliyor. Tüm ailenin kullanabileceği bu ürün özellikle evdeki küçük kazalar için formüle edilmiş. Küçük yara-bere, yanık, morluk, kaşıntı, şişlik, kızarma, sivilce ve aşırı kuruluk gibi sorunlara iyi geliyor. İçerisindeki Frenk üzümü, Hindistan cevizi, Arnika, nar çekirdeği, nane, limon kabuğu, kafur, çay ağacı, ayçiçeği, karite gibi özel içerikler cildi rahatlatıyor, yeni hücre oluşumuna katkıda bulunuyor, antibakteriyel ve antiamikrobiyal yapısı ile hasar gören bölgeyi koruyor. İyileşmenin hızlanmasına yardımcı oluyor. Ayrıca hem ağrı, acı gideren hem de rahatlatan içeriği ile masajlar için de öneriliyor.

Gece Maskesi Olarak Deneyin

Roius Naturals SOS Balm içinde bulunan yoğun anti-oksidan içeren, güçlü nem ve besin kaynağı özler, özellikle kuru ciltlerin ya da dönemsel kuruma yaşayan yorgun düşmüş ciltlerin gece maskesi olarak tercih edebilecekleri bir harika bir karışım sunuyor.

Markanın önemli özelliklerinden biri içinde paraben, PEG, parafin, GDO, petrol türevi, sentetik parfüm, sentetik boya gibi hiçbir kimyasal içerik barındırmaması ve tüm bitkisel içeriklerin yüksek teknoloji soğuk press yöntemi ile yapısı zarar görmeden elde edilmiş olması. Tüm aileniz için iç rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Roius Naturals SOS Balm eczanelerde, dermokozmetik websitelerinde ve www.rouisnaturals.com alışveriş sitesinde satışta.