Twist 2019 İlkbahar Koleksiyonu ile Enerji Dolu Bir Başlangıç

İlkbaharın enerjisini özgün tasarım ruhu ile birleştiren Twist İlkbahar 2019 Koleksiyonu, modern şehir hayatında iddialı parçalarla monotonluktan sıyrılan kadınları bekliyor. 

Taş işlemeli ceket olarak kombinlenebilecek beyaz tonda gömlekler, onlara eşlik edecek sim detaylı ışıltılı etekler, sezonun hit parçalarından beyaz botlarla bir araya gelerek dinamik bir görüntü sağlıyor. Doğal ışıltısıyla yeni mevsimin habercisi çiçek desenleri, örme üstüne baskı, puantiye ve boncuk işlemeler koleksiyonda dikkat çekiyor.

Siyah ve grilerin ciddiyetini yumuşatan pembeler, enerjik kırmızılar ve turuncular, mevsimin habercisi yeşiller, yılın favori rengi mercan, sarı, tarçın ve pastel tonlar, koleksiyonun geniş renk skalası arasında yer alıyor.

Pullar, yıldız işlemelerle hareketlenen Jean ceketler ve aynı renk tonundaki jeanler ile Twist İlkbahar 2019 Koleksiyonu’na eğlenceli bir yorum katıyor.

Şehrin yüksek tempolu enerjisine gönderme yapan bina desenleri tulum ve pantolonları süslüyor. Bomber ceketlere bezenen kuş nakışları, taşlı slogan baskı ve tüllü tshirt’ler Twisterları 80’li yıllara doğru bir yolculuğa davet ediyor.

Maksimal leopar desenler, trikolarda ve pantolonlarda kendini belli ederken, zincirli şal desen, gömlek ve etekler mevsim modunu hızla yükseltiyor.

Yeni mevsimin tüm detaylarına eşlik eden ışıltılı ve farklı detayların eşlik ettiği tasarımlar ile gösterişli-cool bir görünüm vaat eden Twist İlkbahar 2019 koleksiyonu sizi keşfe davet ediyor.