Ozark Netflix’e Geri Dönüyor!

Netflix’in sevilerek takip edilen dizisi Ozark; 2. Sezonu ile ekranlara dönüyor, Bryde ailesi de yeraltı dünyasına! Ama önce hatırlamak isteyenler için işte Ruth Langmore’dan Ozark’ın birinci sezon özeti.

Ozark’ın 31 Ağustos’ta gösterime girecek ikinci sezonunda Bryde ailesi tehlikeli uyuşturucu kartellerinin arasına geri dönüyor. İlk sezonu hatırlamak isteyenler için işte dizinin ana karakterlerinden Ruth Langmore’dan (Julia Garner) birinci sezon özeti

Peki Ozark 2. Sezonda Bizi Neler Bekliyor? 

Merakla beklenen Ozark 2. sezonda, Marty Bryde ve ailesi tehlikeli uyuşturucu kartellerinin karanlık sularında gezinmeye devam ediyor. Del’in ayrılmasının ardından yerine getirilen acımasız ve hırslı avukat Helen Pierce, Byrde ailesinin peşine düşüyor. Marty ve Wendy, bir yandan aile yatırımlarını korumaya çalışırken diğer yandan iş birliği yaptıkları güç düşkünü Snell ailesi, kartel ve babası hapisten yeni çıkan Ruth Langmore ile uğraşıyor. Şartların eskisinden de tehlikeli ve ağır olduğunu gören eden Bryde ailesi, kurtulabilmek için artık her şeylerini ortaya koymaları gerektiğini fark ediyor.

Ozark’ın başrollerini Jason Bateman, Laura Linney ve Julia Garner paylaşıyor. Bu kadroya ikinci sezona dahil olan Janet McTeer de eşlik edecek. Ozark’ın 2. sezon bölümleri 31 Ağustos‘tan itibaren Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Ozark dizisi hakkıda daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.