Otantik Güzellik Hareketine Katılın

Silikon, sülfat, mineral yağları, yapay renklendiriciler ve paraben içermeyen AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT ürünleri, sizi otantik güzellik hareketine davet ediyor. Şampuan, saç kremi, maske ve şekillendiricilerden oluşan ve tüm saç tipleri için farklı seçenekler sunan AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT, saçlarınız için sağlıklı bakım alternatifleri sunuyor.

Marka; Glow, Amplify, Hydrate ve Replenish olmak üzere 4 farklı seriden oluşuyor.

Boyalı saçlara Glow serisi…

Renklendirilmiş saçlar için hurma ve tarçın içeren Glow serisi, renkleri koruma ve nemlendirme özelliğiyle ön plana çıkıyor. Glow Cleanser, Glow Conditioner, Glow Mask ve Glow Essence ürünlerinden oluşan seri, boyalı saçlara doğal yoldan parlaklık kazandırıyor.   

İnce telli saçlara Amplify serisi

İnce telli saçlar için yeşil çay ve yeşil limon içeren Amplify serisi, dolgun ve yumuşak saçlar yaratmak için formüle edilmiş. Seri; Amplify Cleanser, Amplify Conditioner, Amplify Spray Conditioner ile saçlarınıza dolgunluk ve hacim kazandırmayı hedefliyor.

Kuru saçlara Hydrate serisi

Kuru saçlar için yaratılan, mango ve fesleğen içeren Hydrate serisi ise saçları nemlendiren, hareketliliği ve esnekliği geri kazandıran bir yapıya sahip. Seride yer alan Hydrate Cleanser, Hydrate Cleansing Conditioner, Hydrate Conditioner ve Hydrate Spray Conditioner, kuru yapıdaki saçları yeniden canlandırmanıza yardımcı oluyor.

Yıpranmış saçlara Replenish serisi

Yıpranmış saçlar için akçaağaç ve pekan cevizi içeren Replenish serisi, saç tellerini güçlendiriyor ve kırılgan saçlar için besleyici ürünler sunuyor. Serideki; Replenish Cleanser, Replenish Conditioner, Replenish Spray Conditioner ve Replenish Mask saçları besleyerek, parlaklığını geri kazandırıyor.

AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT markası sizi #authenticbeautymovement [#otantikgüzellikhareketi] hareketinin bir parçası olmaya davet ediyor.