Oleg Cassini’den Bahar Gelinlerine Özel Koleksiyon

Nisan ayıyla birlikte doğayla iç içe, masalsı kır düğünlerinden yüksek tavanlı salon seremonilerine, bohem kumsal kutlamalarından minimal nikah davetlerine kadar birçok farklı konspete uygun koleksiyonu ile Oleg Cassini bahar gelinlerini bekliyor.  40 parçadan oluşan Oleg by Oleg Cassini 2019 İlkbahar koleksiyonu dinamik , özgür ruhlu ve özgüveni yüksek genç gelin adaylarının gelinliklerine dair her dileğini yerine getirecek seçenekleri beğenilerine sunarken 2019 İlkbahar/yaz gelinlik modasına da yön veriyor.

Modern Işıltılı 

Sade tasarımına rağmen göz alıcılığından da bir şey kaybetmeyen özel bir tasarım arayan her gelin adayının dikkatini çekecek “modern ball gown” kesimli gelinlikler her vücut tipinde farklı bir şıklık sağlıyor. Baştan aşağıya ipek saten kumaştan oluşan modelin etek kısmında kendini gösteren balo tipi maksimal kesimi, üst kısmın sadeliğiyle dengeleyen straplez yaka ve kusursuz bir derin V dekolte süslüyor. 

Floral Detaylar:

Organze tül ve hafif dantellerin birbirini tamamladığı modeller zamansız romantizm etkisini en iyi yansıtanlardan. Klasikten vazgeçmeden ufak detaylarla günün modasına uygun bir görünümü yakalayan romantik gelinlikler hemen hemen her vücut tipine kolayca uyum sağlıyor. A kesim eteği hareketlendiren tül kumaş konforlu hareket imkanı sunarken gelinliğin şıklığından da ödün vermiyor. Transparan tül üzerine dantel apliklerin ve incelikle dizilmiş düğmelerin bulunduğu zarif sırt dekoltesi de tasarımı eşsizleştiriyor. 

Bohem Rüzgar:

Dar/ yarım deniz kızı etekli kesimler kalabalık ve gösterişli düğünlere eşlik edebildiği gibi sade ve daha ufak çaplı nikah gibi seremoniler için de benzersiz bir seçenek oluyor. Baştan aşağıya vücudu saran dantel kumaşın kazandırdığı derinlik algısı tasarımı bir basamak daha yükseltiyor. Minimal kuyruk detayını düşük kol/omuz ve geniş v yakalı yenilikçi üst kesimiyle oranlayan bohem parçalar kendine özgü dokusuyla da benzersiz bir his yaratıyor. Zarif ve asil gelin adaylarıyla mükemmel uyumu yakalayan tasarımlar hareketli yapıları, tarlatansız olmalarıyla sağladıkları geniş konfor alanı ve doğal ışıltılarıyla beğeni kazanıyor.

Oleg by Oleg Cassini koleksiyonu 1.995 TL’den başlayan gelinlikleriyle sezonun her trendini ulaşılabilir bütçeler dahilinde yeniden yorumluyor. 2019 ilkbahar /yaz gelinlerini unutulmaz günlerine hazırlarken yüzlerine de kocaman bir gülümseme yerleştiren Oleg by Oleg Cassini koleksiyonuna ait tüm ürünler Nisan ayı itibaren tüm Oleg Cassini mağazaları ve www.olegcassini.com.tr adresinde online satışta.