NARCOS Dizisinin 4. Sezon Teaser’ı Yayınlandı!

1980’lerin başında Kolombiya’dan dünyaya yayılan uyuşturucu trafiğini konu alan reyting kralı Narcos dizisinin 4. sezon Teaser’ı yayınlandı!

Kolombiya’nın amansız uyuşturucu lordu Escobar’ın hayatı ile ilk iki sezonunda dünya çapında izleyicisini ekrana kilitleyen Narcos, üçüncü sezonu öncesinde Escobar’ın hikayesinin bitişi ile fanlarını biraz endişelendirmişti. Fakat devam sezonunda da yine çok güçlü bir hikaye örgüsü ile Cali Cartel’in bölgedeki amansız yükselişini anlatan Narcos, sevenleri tarafından beğeni ile karşılandı.

Dizinin henüz yayınlanan  teaser’ından anlaşılabileceği gibi 4. sezona dair en önemli haber narkotik polisi kahramanımız Javier Peña (Pedro Pascal) dizi kadrosunda değil. Onun yerine Michael Peña (Crash, American Hustle) ve Diego Luna’nın (Rogue One, Y Tu Mamá También) başrollerini paylaştığı dizinin 4. sezonu Meksika’nın Mexico City şehrinde geçiyor.

Netflix’in 2018 yılı içinde yayınlamayı planladığı dizinin teaser’ında jenerik müziğinin de farklı bir cover’ı ile karşılaştık ve diğerinin tahtını sallamasa da dinleme listelerimizde yeri hazır!