Machka İle Şık Bir Yılbaşı

Zarif ve feminen tarzını ince detaylarla buluşturan Machka Sonbahar/Kış 2018-2019 Koleksiyonu’nda yer alan tasarımlar yılbaşı partilerine ışıl ışıl bir silüet yaratıyor. 

Özel davetler için ince işçiliğin yansımasını yüksek dozda gösteren ipek saten fular aksesuarlı derin V dekolteli krep elbise veya yakası fiyonk ve drape detaylı bubbling armür elbise tüm ilgileri üzerinize çekiyor. Üst bedeni kristal taş işlemeli ve fiyonk detaylı V yaka ve straplez elbiselerse lüks detaylarıyla naif bir uyum yakalıyor.

Machka Sonbahar/Kış 2018-2019 Koleksiyonu full payet işli dantel tül elbiseleri ve ipek jorjet panelli, payet işli dar kalıplar kristal işlemeleriyle yılbaşı kutlamaları için şık bir alternatif olarak karşınıza çıkıyor. Yakası saten detaylı, payetlerle bezeli smokin ceket kombini ışıldatırken cepleri saten düşes kumaş detaylı krep ceketse birçok elbisenin tamamlayıcısı olarak öne çıkıyor.

Yanı işlemeli derin yırtmaçlı etekler veya full payet işli saten düşes anvelop krep eteklere eşlik edecek pul detaylı jorjet veya kristal işlemeli bluzlarsa vazgeçilmez klasiklere romantizm katıyor.

Machka Sonbahar-Kış 2018-2019 Koleksiyonu’nda yer alan tasarımlar yeni yıl davetlerine romantik ve feminen bir seçki sunuyor.