L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Besleyici Bakım Serisi

Anında beslenmiş, nemlenmiş ve ışıldayan bir cilde sahip olmak için Loreal Paris Mucizevi Yağ Besleyici Bakım Serisi yarattı. Ciltte yağlı bir his bırakmayan ve hafif dokusuyla hızla emilen Mucizevi Yüz Bakım Yağı, ipeksi dokudaki Mucizevi Yağ Cilt Güzelleştirici Gündüz Kremi ve Mucizevi Yağ Gece Kremi, cildi nemlendirerek derinlemesine besleyip rahatlatırken, cildi pürüzsüzleştiriyor ve ışıltı kazandırıyor.

Loreal Paris Mucizevi Yüz Bakım Yağı her biri farklı mucizevi etkilere sahip Jojoba, Kuşburnu, Mercanköşk, Biberiye, Sardunya, Gül, Papatya, Portakal ve Lavandin gibi 10 özel yağdan oluşuyor ve aromatik kokusuyla eşsiz bir deneyim sağlıyor.

Loreal Paris Mucizevi Yağ Cilt Güzelleştirici Gündüz Bakım Kremi; içeriğindeki anti-oksidan özellikleriyle bilinen Lavanta ve Biberiye yağlarını Beyaz Yasemin özüyle harmanlayarak, kadınlara yepyeni bir bakım ritüeli yaşatıyor. Yağlı his bırakmadan cildinize rahatlık hissini sunan, aromatik kokusuyla yepyeni keyifli bir deneyim yaşatan gündüz kremi, cildinizi anında yoğun bir şekilde besleyip, nemlendirerek daha yumuşak ve daha canlı bir görünüm kazdırıyor.

Mucizevi Yağ Cilt Güzelleştirici Mucizevi Yağ Gece Kremi ise, arı sütü ve ışıltı veren özelliğiyle bilinen Imperata Preciosa ile zenginleştirilmiş formülü ile Biberiye ve Lavanta temel yağlarını, besleyici kuşburnu ve argan gibi değerli yağlardan oluşan içeriğiyle zenginleştirerek cildinizi beslerken aynı zamanda sahip olduğu ışıltıyı geri kazandırıyor. Gece maskesi yağsız ve ince dokusuyla cildi sararak, cildin gece boyu rahat kalmasını sağlıyor.

Mucizevi Yağ’ın Mucizelerini Keşfet…

Her birinin farklı bir işlevi olan 10 farklı yağ içeriğiyle, bebek gibi görünen bir cilde giden en ışıltılı yolu sunan Loreal Paris Mucizevi Yağ, cilt bakımının yanı sıra farklı kullanım alanlarıyla makyajınızın da kusursuz görünmesini sağlıyor.

Ten makyajına başlamadan önce birkaç damla Mucizevi Yağı cildinize makyaj bazı olarak uygulamak gün boyu kuruluk probleminden kurtulmanızı sağlarken, ten makyajında son zamanların favori trendi olan aydınlık ve ışıltılı bir bitiş için fondöteni bir iki damla Mucizevi Yağ ile karıştırmanız yeterli. Göz makyajında da farla birlikte kullanılan Mucizevi Yağ gözlerinizin ışık kaynağı oluyor. Kuruyan ciltte pul pul dökülen fondöten görüntüsüne engel olmak ise yine Mucizevi Yağ ile mümkün. Aynı şekilde mat ruj kullanımından önce dudaklara uygulayacağınız Mucizevi Yağ hem dudakların kurumasını engelliyor hem de harika bir görünüm sağlıyor. Mucizevi Yağ’ın bir diğer kullanımı ise makyaj süngerini nemlendirmek! Makyaj süngerini Mucizevi Yağ ile nemlendirdiğinizde, fondöteni cildinize çok daha kolay bir şekilde uyguladığını görecek ve doğal bir görünüm elde edeceksiniz. Sadece makyaj yaparken değil makyaj malzemeleriniz için de bir kurtarıcı olan Loreal Paris Mucizevi Yağ’ın bir iki damlası ile kuruyan makyaj malzemeleriniz ilk günkü haline dönüyor.