L’occitane’ın Bu Bahar Yeni Favorisi Reine Blanche Serisi

L’occitane’ın Bu Bahar Yeni Favorisi Reine Blanche Serisi! L’Occitane tarafından hasadı yapılan çayır kraliçesi, beyaz dut ve C vitamini ile cilt aydınlatıcı ürün kategorisinde konumlanan Reine Blanche kompleksini oluşturuyor. Marka bu karışımın sihirli etkisi konusunda oldukça iddialı. İçeriğinde doğal olarak bulunan salisik asit ile kendi yapraklarını da aydınlatan çayır kraliçesi anti enflamutar özellikleriyle aslında geçmiş yüzyılların lokman hekim reçetelerinde bile yer alıyor.

Botanik biliminde başarılı buluşları ile tanınan L’Occitane’ın keşfiyle ortaya çıkan ve cilde mucizevi parlaklık kazandıran çayır kraliçesi, doğal kökenli keratoline ve salisilik ile mikro eksfoliasyon yaparak cildin yenilenmesini de tetikliyor. İşte L’occitane markasının Reine Blanche içerikli ürünleri!

Reine Blanche Targeted Spot Care Duo

Koyu lekelerin görünümünü azaltmayı hedefleyen bu ikili, Reine Blanche Kompleks (Çayır Kraliçesi esansiyel yağı, Beyaz İris esansiyel yağı, Beyaz Dut esansiyel yağı), Vitamin C, Salisik Asit, Nane Esansiyel Yağı ve Meyan kökü içeriyor. Meyan kökü ve nane kompleksi dış etkenlerden dolayı oluşan hassasiyeti azaltarak cildi sakinleştirip, koyu leke oluşmasına neden olan melaninin oluşumunu azaltıyor. Cilt yüzeyindeki hücresel yenilenmeyi hızlandırır. Doğal kökenli özlerle melaninlerin birikmesinin önüne geçerek, daha aydınlık ve eşit bir cilt dokusu elde edilmesini sağlıyor.

Reine Blanche White Infusion Cream

Doğal bitki türevleri ve C vitamininden oluşan, Reine Blanche Kompleks içeren, Whitening Krem tam bir aydınlatıcı etki sağlamaya yardımcı oluyor. Düzenli kullanım sonucu, aşağıdaki konularda fayda sağlamaya yardım ediyor. 

Reine Blanche Whitening Serum

Reine Blanche White Infusion serum, aydınlatıcı özellikleri ile bilinen Provence’tan gelen Çayır kraliçesi esansiyel yağı ile zenginleştirilmiş. Düzenli kullanım sonucu, cildi neme doyurmaya, cilt tonunu aydınlatırken, cildin ışığı daha doğru yansıtmasına ve ciltteki koyu lekelerin azalmasına yardımcı oluyor.

Reine Blanche Eye Care and Mask

Doğal içeriklerden oluşan Reine Blanche Kompleks ile zenginleştirilmiş olan bu ince yapıdaki Eye Care & Mask, göz çevresini aydınlatırken içten gelen ışıltısını yenilemeye yardımcı. Soğuturken aynı zamanda rahatlatan masaj yapan başlığı göz çevresini uyararak oluşan yorgun görünümü azaltmaya destek oluyor. 

Reine Blanche Temizleyiciler

Reine Blanche Illuminating Toner

Çayır Kraliçesi (Reines des Prés) esansiyel yağı içerikli bu losyon/tonik, cildin doğal ışıltısını ve şeffaflığını da tazeler. Aynı zamanda cilt bakımının ilk adımıdır. Susuzluğu giderir ve cildi bakımın sonraki aşamalarına hazırlar ve nem tutmasına yardımcı olur. Nazik formülü cildi aydınlatırken aynı zamanda cilt tonunu eşitler ve cildin yapısının düzenlenmesine destek olur. Düzenli kullanımda cilt yepyeni bir aydınlık kazanır.

 

Reine Blanche Illuminating Foam Cleanser

Çayır Kraliçesi (Reines des Prés) formüle edilen Illuminating Foaming Cleanser doğal bitki türevleriyle cildi aydınmasına ve canlanmasına yardımcı.

İpeksi ve kremsi yapısı köpüğe dönüşerek cildi kirlerden ve sebum fazlasından arındırır ve ciltteki makyaj kalıntılarını temizliyor. Bu ürün cildi temiz ve aydınlık bir görünüm için Reine Blanche’ın devam ürünlerine hazırlıyor. Düzenli kullanımda, cilt parlaklığını kazanarak doğal rengine kavuşturuyor.

Reine Blanche Intense Illuminating Foam Cleanser

Bu aydınlatıcı köpük temizleyici, zengin ve kremsi dokusuyla ciltteki, tüm kirleri (sebum falzası, çevre kirliliği ve makyaj izleri) temizler. Aydınlatıcı aktif içerikleri sayesinde, cildin anında temizlenmesine ve aydınlanmasına destek oluyor.

Haftalık Bakım & Maske ve Peeling

Reine Blanche Illuminating Scrub

Doğal içeriklerden oluşan Reine Blanche Kompleks ile zenginleştirilmiş olan bu scrub, tazeleyici, kremsi yapısıyla cildi nazikçe ölü derilerinizden arındırarak anında pürüzsüz, yumuşak ve aydınlık görünüm sağlamaya yardımcı oluyor. Cilt, temizlenmiş, ölü hücrelerden ve çevresel kirlerden ve kalıntılardan arınmış hale gelmesini sağlıyor. Cilt tonunu eşitleyerek, daha ışıltılı bir görünüm kazandırıyor. Yazın oluşan güneş lekelerinin izlerini silmek için peeling, haftalık bakımınızın bir parçası olarak cilt bakımı rutininde yer alıyor. Reine Blanche aydınlatıcı yüz peelingini düzenli kullanımda cildinizdeki güneş lekelerin görünümünün azalmasına da yardımcı.

Reine Blanche Whitening Sleeping Mask

Reine Blanche Aydınlatıcı Maske canlandırıcı ve hafif formülü ile; ciltteki güneş lekesi veya bunun gibi oluşan koyu lekelerin görünümünün azaltılmasına yardımcı oluyor. Cilt tonunu açarken, cildin eski berraklığına ve şeffaflığına kavuşmasını sağlama özelliğine sahip. Cildi kuvvetlendirme yardımcı ve günlük tahriş edici etkenlerden kendisini korumasını sağlıyor. Stres ve kirlilik yüzünden oluşan hasarı gidererek cildi sakinleştiriyor. 

Reine Blanche Serisi L’occitane mağazalarında satışta!