Kylie Jenner’dan Beklenen Haber Geldi!

Eylül ayından beri süren gizemli yolculuğu sonunda nihayetlendi ve tüm fan’ları da rahat bir nefes aldı. Sonunda Kylie Jenner’dan beklenen haber geldi. Ve evet, kozmetik imparatoriçesi, 1 Şubat’ta basketbolcu sevgilisi Travis Scott’tan bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Kylie Jenner hamilelik dönemini gözlerden uzak yaşamayı tercih etmişti.
Kylie Jenner'ın ablası Khloe Kardashian ile çektirdiği hamilelik anısı karelerde su yüzüne çıkmaya başladı
Kylie Jenner’ın ablası Khloe Kardashian ile çektirdiği hamilelik anısı kareler de su yüzüne çıkmaya başladı.
Kylie Jenner’dan Beklenen Haber Geldi!

İlk olarak Eylül ayında Amerika’nın önde gelen paparazzi siteleri tarafından yayınlanan hamilelik haberi sonrası gözler genç Reality Star’a dönmüş. Fakat kendisi ne hayranlarına bir açıklamada bulunmuş, ne de çok sevdiği Instagram’da olayı teyit eden bir kare yayınlamıştı. Tabii birçok insan, genç Jenner hakkında bunu da bir reklam malzemesi haline getirdiği yönünde konuşsa da, çocuğunu kucağına almasının ardından sosyal medyada sır perdesinin nedenini dokunaklı bir mesaj ile açıkladı.

Kylie Jenner sanılanın aksine bu önemli dönemde gözlerden, yargılamalardan, acımasız yorumlardan ve stresten kaçınmak için kendini geriye çektiğini açıkladı. Hamilelik döneminde hem kendisi hem de çocuğu için stressiz bir dönem geçirmenin öneminden bahseden notun sonunda da mutluluktan adeta “patlamak” üzere olduğunu yazmış.

İlk açıklamayı yapmasının ardından kızlarının ileride izlemesi için hazırladıkları “To Our Daugther” isimli bir videoyu da kendi youtube kanalında paylaştı.