Kahve Dünyası’ndan Leziz ve Sağlıklı Yoğurtlu Dondurma

Kahve Dünyası, sıcak yaz günlerinin en sevilen lezzeti dondurmaya, formunu korumak isteyenler için düşük kalorili yoğurt ve taze meyve dilimleriyle sağlıklı bir alternatif getirdi. 100 gramı yalnızca 140 kalori içeren Kahve Dünyası Yoğurtlu Dondurma, hiçbir yapay katkı maddesi ve boya kullanılmadan, ev yapımı tarzında günlük olarak üretiliyor.

Yaz aylarında hem ağzımızı tatlandırmak hem de ferahlamak için tercihimiz dondurma oluyor. Fakat dondurma her ne kadar hafif bir tatlı olsa da, özellikle formuna dikkat edenler bu lezzetten mahrum kalabiliyor. Kahve Dünyası ise düşük kalorili yoğurt ve taze meyve dilimleriyle hazırladığı Yoğurtlu Dondurması ile iyi bir alternatif sunuyor.

Ev yapımı tarzında ve günlük olarak mağazalarda üretilen Yoğurtlu Dondurma, light süt ve light yoğurtla hazırlandığı için düşük şeker ve yağ içeriyor. 100 gramında yalnızca 140 kalori bulunan bu eşsiz lezzet, yoğurttan gelen probiyotik özelliğiyle de bağışıklığı desteklemekten kilo kontrolüne bir çok fayda sağlıyor.

Sade veya taze meyve dilimleri ve frambuaz sosuyla servis edilen Kahve Dünyası Yoğurtlu Dondurma, hiçbir yapay katkı maddesi ve boya kullanılmadan, kaliteli malzemelerle formuna dikkat edenlerin beğenisine sunuluyor.