Imagineer Kids’te Yeni Yıl Etkinlikleri Çocukları Bekliyor

Çocukların sınırsız hayal gücüne bilim ve teknoloji ile yön veren eğlenceli ve öğretici etkinlikleri ile geleceğin üretken ve yetenekli bireylerinin yetişmesine katkı sağlamayı hedefleyen Imagineer Kids, Aralık ayı boyunca her hafta sonu çocuklar için eğlenceli etkinlik programları hazırlıyor.

Eğlenerek bir taraftan el becerisini geliştiren etkinlikler, tiyatro oyunları ve yaratıcı atölye çalışmalarıyla minik ziyaretçiler eğlenceli saatler yaşayacak.

Imagineer Kids’te Yeni Yıl Etkinlikleri kapsamında aralık ayı boyunca her Cumartesi ve Pazar bir yılbaşı klasiği olan Noel Baba ile çocuklar dilediği gibi fotoğraf çektirebilecekler. 23 Aralık tarihinde yüz ressamı Hanife Dalkız miniklere özel atölyesiyle yeni yıl ruhunu yaşatırken, 30 Aralık tarihinde ise Imagineer Kids’te yer alan tiyatroda Pearson Yayınevi’nin çocuklar tarafından en sevilen kitaplarından biri olan “Süper Patates ve Kaçak Bezelye”nin kitaptan uyarlanan interaktif kukla tiyatrosu minik seyircisiyle buluşacak.

Ayrıca genç müzisyen Sera Çamaş 22 Aralıkta eğlenceli ve farklı “İnteraktif Yeni Yıl Şarkıları” gösterisiyle çocuklarla birlikte yeni yıl şarkılarını söyleyecek.

Maslak 42’de bulunan Imagineer Kids’te yeni yıl etkinlikleri hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız.