Hollywood’dan Son Dakika

Dünyaca ünlü yıldızları yaratıp dünyanın bin bir köşesine dağıtmaktan sorumlu olan Hollywood, 2017’nin son günlerinde ne alemde? Kimler yeni yıl heyecanına kapılmış, kimler işinin gücünün peşinde. Son günlerde öne çıkan haberlerden hızlı bir tur ile Hollywood’dan son dakika!

Rihanna Jay-z Konserinde

Suudi erkek arkadaşı ile ilişkisine mutlu mesut devam eden Rihanna, Los Angeles’da parlak ruganları çekmiş Jay-Z konserine giderken görüntülendi. Kariyerinde büyük payı olan rapçinin konserinde RiRi sahneye de çıktı.

Son Günlerin Ayrılmaz İkilisi Sofia ve Scott

Kourtney Kardashian’ın 3 çocuğunun babası reality show prensi Scott Disick ve Lionell Richie’nin küçük kızı Sofia, geçen hafta Miami Art Basel sanat etkinliklerinde birbirlerine olan aşklarını sık sık sergilemişlerdi. Tabii dikkatleri çokça üzerlerine çekince çift hakkında dedikodular da kaçınılmaz oldu. Magazin basınına göre Scott’un faturalarını Sofia ödüyormuş. Çift Los Angeles’da baştan aşağı siyahlar içinde uyumlu kıyafetleriyle objektiflere yansıdı.

Hadid Çılgınlığı Bitmiyor

Hadid Kardeşler podyumlarda olduğu gibi normal hayatta da ayrılmaz bir ikili! Sportif kombinleri ile New York’da görüntülenen modellerden Bella Hadid’in son günlerde eski sevgilisi Weeknd ile tekrar görüşmeye başladığı konuşuluyor.

Kim Kanye West Ailesinin Noel Pozu

Kardashianlar noel için aile fotoğrafı çektirmeyi çok seven bir aile. Tüm hayatlarını fotoğraf çektirmeye adamış bir aile için bu pek de sürpriz değil aslında. Fakat bu sene Kim Kardashian çekimi gün gün küçük puzzle parçaları gibi bölerek yayınladı. Bembeyaz bir fonun içinde oldukça sade görünen ailenin bu seneki konseptine Kanye West eli değmiş şüphesiz. Bu parça parça karelerin en sonuncusunda hamile bir Kylie Jenner göreceğimiz tahmin ediliyor.

Jennifer Lawrence ve Aronofsky Yeniden Beraber mi?

Sorunun cevabı hayır. 2 ay önce ilişkilerine nokta koyan 27 yaşındaki Jennifer Lawrence ve 48 yaşındaki yönetmen Darren Aronofsky birbirlerine geri dönmemiş. Ama ikiliye yakın kaynaklar hala çok iyi arkadaş olduklarını söylüyor. Belki de geçen hafta çıkan Lawrence – Brad Pitt dedikodularının üstünü örtmek içindir.