Hollywood Son Günlerde Neler Konuşuyor?

Hollywood son günlerde neler konuşuyor? Bir taraftan erkek yönetmen, oyuncu, yapımcılar hakkında su yüzüne çıkan cinsel istismar suçlamaları hız kesmeden devam ediyor. Fakat madalyonun tek yüzünün tüm çirkinliğine rağmen diğer tarafında parıltılı bir hayat devam ediyor. Gelin haber turumuza katılın,  Hollywood’da son günlerde ne var ne yok beraber bakalım!
Grey’s Anatomy’den İki Sezon Daha!

ABC kanalının en başarılı yapımı olmasını geçin, yayınlandığı 14 sezondur televizyon tarihinin en çok takip edilen serilerinden biri olan Grey’s Anatomy ve Meredith Grey’i Ellen Pompeo, iki sezon daha bizlerle olacak. 2015 yılında Patrick Dempsey’nin ayrılması nedeni ile bir dönem kan kaybeden dizi son dönemde yapılan izleyici araştırmalarına göre Netflix’teki tekrar yayınları aracılığı ile kendine genç bir izleyici kitlesi de edinmeyi başarmış. 15 ve 16. sezonlarda Ellen Pompeo, dizinin baş rolü haricinde bir de prodüktör koltuğunda yer alacak. Pompeo başarılı seri sayesinde şu an TV’nin bölüm başına en çok kazanan aktristi pozisyonuna da yükseldi. Dizinin fanları için bir başka güzel haber de Grey’s Anatomy’nin yakın bir dönemde spin off’larının çekilecek olması.

Dakota Johnson ve Chris Martin Beraber mi?

“Fifty Shades” serisi ile son dönemlerin en dikkat çeken kadın oyuncularından Dakota Johnson ve Gwyneth Paltrow’un Apple ve Moses isimli çocuklarının babası, Coldplay’in solisti Chris Martin’in beraber olduğu söylentileri aslında çok yeni değil. Geçtiğimiz sonbaharda İsrail’de bir Nick Cave konserinde görülen ikili, birkaç yemek randevusu ve Arjantin’de gerçekleşen Coldplay konserinin dj kabininde görüntülenen Dakota görüntüsü ile söylentileri alevlendirmişlerdi. Geçtiğimiz akşam ikili Los Angeles’daki Soho House’da bir akşam yemeğinde radara yakalandı. 28 yaşındaki Dakota ve 40 yaşındaki Chris Martin beraber mi sorusunun cevabı Hollywood magazin basınına göre evet!

Kim Kardashian ve Kanye West Çiftinin 3. Çocukları Aramızda!

Kardashian ailesi geçtiğimiz seneyi oldukça hamile geçirdi. Kylie Jenner ve Khloe Kardashian için süreç devam etse de Kim Kanye West çifti taşıyıcı anneden dünyaya gelen kızlarını kucaklarına aldılar bile. Önceki çocuklarında olduğu gibi, şimdi fanları için en büyük merak konusunu yeni bebeğin adı. Denen o ki:  İlk çocuklarına (tüm “yok canım yapmazlar herhalde” kamuoyuna rağmen) North West (NW) ismini koyan, ikinci çocuklarına Saint ismini vererek onun da SW kısaltması almasını sağlayan ünlü aile, üçüncü çocuklarına E harfi ile başlayan bir isim koyabilir. Böylece o da diğer bir yön kısaltması EW olabilsin. Fakat Kim Kardashian’ın son olarak Louis Vuitton monogramlı bir instagram postu paylaşması fanların teorilerini tepetaklak etmiş gibi duruyor. Belki de ismi Louis West olacak.

19 Ocak 2018 güncelleme notu: Kim-Kanye West düosu çocuklarının ismini Chicago West olarak açıkladı. Yapılan en yakın tahmin Kanye West’in Chiacago’da doğup büyümüş olmasından dolayı bu adın seçilmesi.

Time’s Up Hareketinden Yeni Haber

Yazının açılışında da söylediğimiz gibi gün geçmiyor ki bir başka ünlü ismin cinsel istismar konuları ile haberlerini almayalım. Son olarak gündeme gelen isimler Master of None dizisinden Aziz Ansari ve “Disastor Artist”teki performansı ile Golden Globe kazanan James Franco oldu. İşte tüm bu konulara ilişkin olarak başlatılan “Time’s Up” hareketi ihtiyacı olan kişilerin yasal giderlerini karşılıyor, kamuoyunu bilgilendiriyor ve hukuki olarak yeni adımlar atılması konunda yetkili makamları teşvik ediyor. Time’s Up hareketini Golden Globe Ödül Gecesi’ndeki siyah giyme çıkışları ile daha iyi tanıdık. Nicole Kidman’dan Reese Witherspoon’a, Meryl Streep’ten birçok erkek oyuncuya, bir iki istisna dışında, herkes siyah giyim koduna uymuştu. Şimdi ikinci bir adım olarak ünlülerin o gece giydikleri kıyafetlerden seçilen 34 tanesi Condé Nast ve Ebay aracılığı ile açık arttırma usulu satışa çıkartılıyor. Tabii tüm geliri yine Time’s Up’a verilecek.