Geçen Haftanın Ses Getiren 5 Tv Haberi!

2018 yılının ilk günlerini yaşarken TV’de, sinemada, yerli, yabancı ünlülerin hayatında neler olmuş geçen seneye son bir defa göz atalım. Yılbaşında sosyal medya aracılığı ile hangi anlarını ölümsüzleştirmişler? Her yıl sonunda adettendir, senenin “en”leri seçilir. İşte böyle eğlenceli bir anket de okur oyları ile Noluyo.tv’de yer aldı. Ankete göre 2017’nin en sevilen yapımı hangisi oldu?

Bu ve daha fazlasını geçen haftanın ses getiren 5 TV haberi için derledik!

Burcu Biricik
Burcu Biricik
Yılbaşında Ünlülerin Instagram’ında Neler Vardı?

Kendinizi yeni yılın coşkusuna kaptırıp, en sevdiğiniz oyuncuları takip edemediyseniz sizi hızlı bir tura çıkartabiliriz. Sadece buraya tıklamanız yeterli.

2017’nin En İyi Yerli Dizisi ve Diğerleri

Noluyo.tv takipçileri 2018’e girerken geride kalan yılın yerli – yabancı yapımlarını değerlendirerek başarıları ödüllendirdi. İşte en iyi dizi, en iyi oyuncu, en iyi çift, en iyi yabancı dizi gibi kategorilerde isimler böyle belirlendi.

Yılbaşı Gecesinde Reytingler Nasıldı?

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel, tüm grupların birincisi ve yılın son akşamının en çok izleneni oldu. Listenin geri kalanında durum ne? Kim daha çok izlendi, kim daha çok konuşuldu?

Black Mirror: USS Callister’da Neler Oldu?

Televizyon tarihinin en eleştirel dizilerinden biri olan Black Mirror’ın yeni sezonuna kavuşmuş olmanın sevincini yaşıyoruz. Yeni sezon nasıl başladı? “USS Callister” adlı ilk bölümün incelemesine göz atmaya ne dersiniz?

Bade İşçil Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey

Şu sıralar Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Pelin rolüyle fırtınalar estiren Bade İşçil, bu diziden önce ekranlara uzun süre ara vermişti. Şimdi ise yeni dizisindeki başarılı oyunculuğunun tadını çıkarıyor diyebiliriz. Hazır onu ekranlarda tekrar izliyorken bir de hakkında bilmeniz gereken 10 şeye göz atmak ister misiniz?