Geçen Haftanın Kaçırılmayacak 5 Tv Haberi!

Televizyonun soluksuz yerli dizi maratonu, sinema sezonun öne çıkan yapımları, hayranı olduğunuz ünlülerden haberler, yapımların geleceğini belirleyen reyting raporları ve sosyal medya gündemi ile geçtiğimiz haftadan kaçırmamanız gereken haberler için yine Noluyo.tv’nin eğlenceli sayfalarında gezindik.
İşte geçen haftanın kaçırılmayacak 5 Tv haberi!
Buğra Gülsoy ve Serhat Teoman’ın Yönettiği “Mahalle” Ne Zaman Vizyona Giriyor?

Buğra Gülsoy, Serhat Teoman, Emre Erkan, Selahattin Töz, Hazar Ergüçlü, Selen Öztürk, Gökşen Ateş ve Gökhan Soylu’nun  rol aldığı “Mahalle” filmi 9 Mart’ta vizyona giriyor. Merakla beklenen filmin vizyon afişi de yayınlandı. Film hakkında detaylar için tıklayın!

Ufak Tefek Cinayetler’in 13. Bölümünde Neler Olacak?

Serhan yaşadıkları neticesinde büyük bir ayma yaşıyor. Oya’ya gidip açıkça konuşuyor; “her şey senin istediğin gibi olsun, yaşayalım bunu!” Ve Oya’nın hayatını kuşatmaya, ayaklarını yerden kesmeye başlıyor.

Gözden Kaçmaması Gereken 7 Yabancı Dizi

Popülarite kaygısıyla kendini bozan, uyarlama olup aslından bağımsız hareket eden, hayran kitleleri yüzünden nefret edecek hale geldiğimiz diziler derken tüm bunlardan sıyrılıp biraz nefes almak, kafa dağıtmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Liste için tıklayın.

Yerli Diziler İhracat Rekoru Kırdı

Medya takibinin öncü kurumu Ajans Press, Türk dizilerinin ihracat karnelerinin medya yansımalarını inceledi. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın yanı sıra medyaya yansıyan haber başlıklarından ve Elektrik,Elektronik Hizmet İhracatçıları Birliği verilerinden elde edilen bilgilere göre, son on yıllık dönemde önemli bir ivme kat eden Türk dizi sektörü, ihracat oranları bakımından ABD’nin ardından ikinci sırada yer aldı. Detaylar için tıklayın.

Black Mirror’ın uzayda geçen ilk bölümü USS Callister’ın Kamera Arkasında Neler Oldu?

Black Mirror’ın yeni sezonunun ilk bölümü olan USS Callister, hem Black Mirror tarihçesi hem dizinin yaratıcısı Charlie Brooker için farklı bir yere sahip… Türkiye’de ilk kez Noluyo.tv‘de izleyeceğiniz bu kamera arkası görüntüsünde “Çocuklarıma babalarının bir uzay gemisi olduğunu söyledim!” diyen Brooker, uzayda geçen ilk Black Mirror bölümü ile alakalı bizlere verdiği bu eğlenceli ipucu ile bölüme bakışımızı biraz daha farklı kılıyor diyebiliriz. Devamı için tıklayın.