Geçen Haftanın En Dikkat Çeken 5 Tv Haberi

2017 yılına veda etmeye günler kala geri dönüp baktığımızda dizi ve sinemaseverler için yine hızlı bir yıl geçti. Birçok yeni aşka şahit olduk, tabii acı ayrılıklar da yaşandı. Sadece aşk olarak mı? Hayır, çok sevdiğimiz diziler de hiç ummadığımız anlarda bize elveda dedi. Instagram’da beğeni rekoru kıran bazı ünlü postlarını anlamakta zorlandık, bazılarını aklımıza not ettik. Ve şimdiden 2018’in karşımıza çıkaracağı yeni sürprizleri merakla bekliyoruz. İşte Noluyo.tv aracılığı ile geçen haftanın en dikkat çeken 5 Tv haberi!
Fandom Deyince Akla Gelen Yerli Diziler

Uzun süredir dizi deyince aklımıza yeni nesil genç oyuncular ve onların çığ gibi büyüyen hayranları geliyor. Diziler bittikten sonra bile süren bu hayranlıklardan yola çıkarak Noluyo.tv tarafından hazırlanan ve “fandom” kitleleri coşturan dizilerin listesi için tıklayınız.

24 Aralık Pazar Reytingler Nasıldı?

Savaşçı dizisi Total ve ABC1’in, Çocuklar Duymasın ise AB’nin zirvesinde. Listenin geri kalanında durum ne? Kim daha çok izlendi, kim daha çok konuşuldu? Cevaplar için tıklayınız.


2018 Kışında İzleyeceğimiz 10 Yeni Yabancı Dizi

2018’e doğru hızla ilerlerken yabancı dizilerden de taptaze fragmanlar ulaşmaya başladı. İşte 2018 kışında sıcacık kahvelerimizle koltuğumuza kurulup keyfini çıkartacağımız 10 yeni yabancı dizi.


18 Aralık Haftasında Ünlülerin Instagram’ından Öne Çıkanlar

Erken yılbaşı kutlamaları, arkadaşa sevgi sözcükleri, yolculuk zamanı… Elçin Sangu’dan Aslı Enver’e, Meryem Uzerli’den Farah Zeynep Abdullah’a ünlüler, geçtiğimiz hafta sosyal medyada yine oldukça renkli kareler paylaştılar. İşte o anlardan öne çıkanlar.

Tolga Sarıtaş, Söz Dizisi İçin Gesi Bağları’nı Seslendirdi

Ekranların reyting rekortmeni dizisi “SÖZ”de bu hafta Tolga Sarıtaş  seslendirdiği ‘Gesi Bağları’ adlı duygu yüklü türkü ile izleyenleri derinden etkileyecek. Fragmanı izlemek için tıklayınız.