Debora Milano Keith Haring Koleksiyonu

Sanat dünyasının en popüler isimlerinden ressam ve graffiti sanatçısı Keith Haring’in renkli ve göz alıcı tasarımları, Debora Milano markasının özel makyaj koleksiyonları ile buluşuyor. Sanatı müze duvarlarının dışına, sokaklara taşıyan Keith Haring imzası ile hazırlanan Deborah Milano Keith Haring Koleksiyonu yalnızca Watsons mağazalarında ve Watsons.com.tr’da satışa çıkıyor.

1962’den beri makyaj severlerin beğenerek kullandığı markalardan olan Deborah Milano, ürünlerinin kalitesi kadar ambalaj tasarımına da büyük önem veriyor.  Ünlü ressam ve graffiti sanatçısı Keith Haring’in ilham veren çizgileri ile ortaya çıkan koleksiyon ikonik ve göz alıcı ambalajlarıyla dikkat çekiyor.

Debora Milano Keith Haring Koleksiyonu’nda Neler Var? 

Yeni koleksiyonda, parlak renk paleti ve kullanışlı tasarımları ile markanın en sevilen ürünlerinden; Il Rossetto Ruj, 24Ore Absolute Volume Maskara, 24Ore Göz Kalemi, Kajal Göz Kalemi, 2’si bir arada Kajal & Eyeliner Jel Göz Kalemi, 24Ore Suya Dayanıklı Göz Kalemi ve Trio Kontür Paleti, Trio Allık Paleti gibi ürünler yer alıyor.

Deborah Milano’nun ikonik rujları arasında yer alan Il Rossetto Ruj; yumuşak ve kremsi dokusu ve içerdiği A, C ve E vitaminleri ile dudaklarda derinlemesine bir bakım sunuyor. 4 özel renk tonu olan Nude Beige, Nude Rose, Blooming Cylamen ve Strong Red ile farklı zevkler için alternatif oluşturuyor. 24 Ore Absolute Volume Maskara, kirpiklere ultra hacim kazandıran fiber maksi fırçası ile her kirpiği teker teker ayırıyor. Uzun ve hacimli kirpikler için benzersiz bir ürün olan 24 Ore Absolute Volume Maskara’nın Siyah ve Ekstra Siyah renkleri bulunuyor. 24 Ore Göz Kalemi, gün içerisinde akmayan ve dağılmayan yapısıyla tercih edilirken 24 Ore Kajal Kalem ise yumuşak yapısı ve siyahın en koyu tonuyla gözlerin iç ve kapak bölümlerine kolay bir şekilde uygulanabiliyor. 2’si 1 Arada Kajal & Eyeliner Jel Kalem, son derece yoğun bir görünüm için jel etkili  göz kalemi olarak uygulandığında uzun saatler boyunca taptaze ve canlı bir görünüme sahip olmanıza yardımcı oluyor. 24 Ore Suya Dayanıklı Göz Kalemi ipeksi, pürüzsüz ve yumuşak yapısı ile uygulama kolaylığı sunarken suya dayanıklı yapısı ile de dikkat çekiyor.

Trio Kontür, üç basit adımda profesyonel görünümlü bir kontür uygulaması için gereken her şeyi bir arada sunuyor. Palette yer alan koyu renk yüz hatlarını vurgularken açık renkleri ise aydınlatıcı tonlar ise boyut kazandırıyor. Üç farklı tondan oluşan Trio Allık cildinize doğal sıcaklık ve ışıltı katarak yüzünüzü canlandırırken her bir renk hem ayrı ayrı hem de karıştırılarak kullanılabiliyor.

Koleksiyon tüm Watsons Mağazaları ve www.watsons.com.tr adresinde satışta!